lock
Ettevõte Avaline Group OÜ on asutatud 2012. aastal tarkvara- ja turvasüsteemide vallas kogenud spetsialistide grupi poolt. Ettevõtte peamine tegevusala on transpordivahendite online-jälgimise teenuse osutamine Baltikumis, Skandinaavias ja Venemaal.

Meie poolt pakutav toode on välja töötatud meie endi poolt, mis annab vajaliku paindlikkuse lähenemisel igale kliendile. Me ei müü ühte lahendust, mis sobib kõigile samaaegselt, vaid töötame iga kliendiga vahetult ja arendame pidevalt oma teenust.

Meie klientideks on nii juriidilised kui ka eraisikud. Me ei pea ühtegi klienti rohkem või vähem tähtsaks, iga kasutaja on unikaalne ja hinnatud. Me järgime seda printsiipi kõrvalekaldumatult ja oleme veendunud, et niisugune peaks olema iga ettevõte.

Me kasutame GPS lahenduste valdkonna liidrite kvaliteetset ja usaldusväärset varustust ja anname garantii kogu ekspluatatsiooniajaks.

Meie strateegiline siht on eesrindliku GPS-jälgimise tehnoloogia laialdane levik tänu kvaliteetsele teenindusele ja jõukohastele hindadele.